Apie projektą

„INVL“ prekės ženklas vienija įmonių grupę, valdančią pensijų ir investicinius fondus, taip pat privačius finansinių priemonių portfelius. Investavimo srityje „INVL“ išsiskiria kūrybiškumu ir netradiciniu mąstymu, tačiau naudotas vizualinis identitetas šių bruožų neatspindėjo ir buvo labiau tinkamas tradicinei, konservatyviai finansinių paslaugų bendrovei.

Kurdami naują identitetą sujungėme struktūrišką grafinį tinklelį ir žaismingas iliustracijas, taip išreikšdami „INVL“ gebėjimą derinti profesionalumą ir didelę patirtį su pažangiais sprendimais ir nuoširdžiu bendravimu su klientais.

Tinklelis yra svarbiausia vizualinio identiteto dalis. Jo naudojimui sukūrėme sistemą, kuri tuo pat metu užtikrina atpažįstamumą ir leidžia modifikuoti tinklelį naudojant skirtingose priemonėse. Tinklelis komunikuoja finansinį tikslumą, patikimumą, konkretumą.

Iliustracijos atsveria tinklelio griežtumą, padeda išreikšti „INVL“ mąstymo laisvumą ir betarpišką bendravimą su klientais. Naudojant korektišką humorą, iliustracijos metaforiškai perteikia komunikuojamo turinio problematiką. Jos taip pat padeda formuoti nuostatą, kad finansiniai klausimai gali būti sprendžiami lygiai taip pat paprastai kaip ir daugelis kitų gyvenimo sričių. Piešinių unikalumą padeda užtikrinti piešimas tušu, kuris suteikia šiurkščias faktūras, dinamišką, kintančio storio liniją. Sprendimas naudoti laisvo stiliaus, ranka pieštas iliustracijas – netipiškas žingsnis, išsiskiriantis finansų rinkoje.

Visas prekės ženklo identitetas, pradedant strategija ir baigiant vizualinėmis priemonėmis, perteikia „INVL“ siekį komunikuoti paprastai ir žmogiškai, vengiant tradicinėms finansų bendrovėms būdingo formalumo ar sudėtingo finansinio žargono.

sriftas
korteles-3
Vokai
papke-2
outdoor
outdoor-2
apdovanojimas-2
pazymejimas-3
INVL_plakatas

Kiti darbai

Už savusGubernija

Contrarian Ventures identitetasContrarian Ventures

Naked Brown AleGubernija

LaiškaiLietuvos Raudonasis Kryžius

MamaLABAS

Duonos GiraGubernija

Rinkis savo herojųLabas Naktys

Best Employee In The WorldInvest Lithuania

MoQMobilūs mokėjimai

Squeeze In MoreVilnius Film Short

Vilniaus Maratono identitetasVilniaus Maratonas

Naked LagerGubernija

AkistataScanorama

RaganaCgates

Nepamirštamos kelionės laikuIliustruotoji istorija

Lengva atidarytiSuslavičiaus

SupermenasCgates

PirataiCgates

VagysScanorama

KanalaiCgates

NoooordikaNordika

VasaraCgates

RiterisCgates

The VillainCaritas

Tebūnie naktisCulture Live

EvolutionBITĖ

666Omnitel

MuštrasDNB Bankas

Džiaukitės gyvenimuLietuvos draudimas

CepelinaiES Referendumas

PanteraOmnitel

Susisiekite su mumis

ddb@ddb.lt
+370 52 31 21 90
Malonioji 7A, Vilnius


Mes socialiniuose tinkluose

Facebook
Instagram