Neskaičiuokite laiko praleisto kartu

Išmanioji eSIM paslauga laikrodžiams

Išmanioji eSIM paslauga laikrodžiams

Neskaičiuokitelaiko praleisto kartu

Bitė

Bitė


Apie Kalėdinę Bitės kampaniją.
 

Prekės ženklams Kalėdos neretai tampa proga pasirodyti šmaikštiems ar net ironiškiems.
Mes su „Bite” nusprendėme atsisukti į tikrus dalykus.

Tai labai paprasta istorija apie „Bitės” Profą Žygį, kuris grįžta Kalėdoms namo. Taip, kaip grįžtame kiekvienas iš mūsų. Norėjome, kad reklamą pamatę žmonės išgyventų jausmą, aplankantį per gražiausias metų šventes. Ir priminti, kad Kalėdos tai metas, kai neskaičiuojam laiko, praleisto su artimaisiais.

„Bitė Lietuva” pristatė paslaugą, kurią nė nemirktelėję titulavome naujaja išmaniųjų laikrodžių era. Laikrodžiuose — šių laikų išmanumai, eSIM technologija ir „Bitės” pastangos, kad viskas veiktų lengvai. Tai reiškia, kad nuo dabar galime palikti telefonus namuose, kur jiems ir vieta, o skambučius ir visa kita gauti tiesiai ant riešo.

Tai nepamainoma bet kuriam aktyvaus laisvalaikio mėgėjui, todėl reklaminę kampaniją sukūrėme įkvėpti savo pačių pomėgių — darėme prisitraukimus, bėgiojome, žaidėme futbolą ir vedžiojome šunį.

Prekės ženklams Kalėdos neretai tampa proga pasirodyti šmaikštiems ar net ironiškiems. Mes su „Bite” nusprendėme atsisukti į tikrus dalykus. Tai labai paprasta istorija apie „Bitės” Profą Žygį, kuris grįžta Kalėdoms namo. Taip, kaip grįžtame kiekvienas iš mūsų. Norėjome, kad reklamą pamatę žmonės išgyventų jausmą, aplankantį per gražiausias metų šventes. Ir priminti, kad Kalėdos tai metas, kai neskaičiuojam laiko, praleisto su artimaisiais.

bite-xmas-kv1
bites-kaledos-fb
bite-stills
linija-ddb

DDB Vilnius, Malonioji 7A, Vilnius
Sekite mūsų Facebook ir Instagram paskyras